Dabar yra 21 Vas 2020, 18:28 Išplėstinė paieška

Šlykšti priklausomybė.

Tai vieta, kur galite dalintis savo istorijomis, kasdieniais laimėjimais, džiaugsmais ir rūpesčiais. Sulaukti palaikymo.

Šlykšti priklausomybė.

Standartinė rokis » 03 Vas 2011, 16:48

Sveiki bendrakeleiviai. Mano vardas Rokas, man 48 metai. Masturbacija užsiimu apie 36 ar 37 metus. Noriu atsikratyti šia šlykščia priklausomybe jau apie 20 metų, ir niekaip aš jos neįveikiu. NIEKAIP, TIESIOG ATRODO KAD JAU NEĮMANOMA. Bet dar vis kovoju, nes ši šlikštynė neleidžia būti normaliu žmogumi.
Jaunystėje kai užsiimdavau tai dar labai nepergyvenau, nes labai dažnai neužsiiminėdavau.Įpuoliau į alkoholizmą. pragėriau šeimą, po to antrą šeimą, bet visą laiką lydėjo mane seksualios fantazijos, o pergulėti su bet kokia moterimi galėjau nors ir su gatvine, buvo atvejų kad ir iš gatvės už kelis litus "nusipirkdavau". Bandžiau riboti, kovoti bet viskas be rezultatų.
Prieš kokius 15 metų įtikėjau, tapau krikščionimi, meldžiausi, ėjau išpažinties ir pan, bet tai pristabdydavo tik trumpam, savaitei, kartais dviem ir vėl tas pats kartojosi.
Prieš kokius 7 ar 8 metus pradėjau naudotis internetu, na ir čia viskas sužėrėjo visomis gražiausiomis spalvomis. Internete radau tiek "grožybių" jaunų ir t.t, kad prisėdes prie porno galiu būti ištisomis paromis iki išsekimo. Tikras siaubas ką man tenka išgyventi, kokias kančias patiriu, baisu......... Kiek prarasta laiko, sveikatos ir tūkstančius kartų sau prižadėta: paskutinis kartas, daugiau nežiūrėsiu, baigta su ta nuodėme.....bet tik savaitei arba daugiausia dviem.
Kaip lyg ir susidraugavau su ta šlykčia liga, bet vis tiek viduje visada jaučiuosiu kaip "prikakota" dušėje.
Atrodo viską išbandžiau kovai su šia liga: maldos,meditacijos, išpažintys,medžiagos ta tema studijavimas, seksoholikų grupelės,ir kitokias priemones, bet tik laikinai šiek tiek pristabdydavo.
Labai nudžiugau rades šį tinklalapį. Atsirado VILTIS, kad esu ne vienas, kad kartu iveiksime šią ligą.
Džiugu kad jaunimas supranta šią ydą, aš veteranas galiu paliudyti: bėkite kuo greičiau iš tos priklausomybės, nes kitaip ji taip suvystys, kad visą gyvenimą teks kentėti. Iš savo patirties sakau: TAI BAISI KANČIA. Per toki trumpalaikį malonumą, kiek po to reikia kankintis, Ir taip metų metai, ir svarbiausia širdimi suvoki, nenori taip daryti, o geiduliai savo pasiekia.
Šiandien penkta diena švarus.
rokis
 
ATS.: 4
Užsiregistravo: 26 Sau 2011, 17:09

Grįžti į Asmeniniai vyrų dienoraščiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron